NOMI - plafon 42x42 cm - czarny - 4000K - SKU 8450
( cena z VAT - 1215 zł )
Cena:987.80zł
Kolekcja Nomi to plafony kwadratowe i okrągłe na zintegrowane źródło światła. Plafony w 2 rozmiarach: 42x42 cm i średnicy 42 cm. Temperatura barwowa 3000K i 4000K. Wykończenie powierzchni to czarna lub biała struktura.
Światło rozproszone.
| SKU | 8450 |
|---|---|
| EAN | 5903689984508 |
| Rodzina | Nomi |
| Zasilanie | ~220-230V |
| Źródła światła | 32x moduł led |
| Moc | 32W |
| Barwa Światła | 4000K |
| Lumeny | 2934 lm |
| Transformator | Na wyposażeniu |
| Klasa szczelności | IP 20 |
| Materiał | Stal lakierowana |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5 lat |
| Nazwa | Data | Rozmiar |
| modele_3d_nomi_1151,_7175,_8450,_8451.zip modele 3d | 2024-06-07 09:26 | 47.78 KB |
| im_nomi.pdf instrukcja montażu | 2024-10-24 13:52 | 1386.84 KB |




















