NOMI - plafon śr. 42 cm - biały - 4000K - SKU 8447
( cena z VAT - 1224 zł )
Cena:995.12zł
Kolekcja Nomi to plafony kwadratowe i okrągłe na zintegrowane źródło światła. Plafony w 2 rozmiarach: 42x42 cm i średnicy 42 cm. Temperatura barwowa 3000K i 4000K. Wykończenie powierzchni to czarna lub biała struktura.
Światło rozproszone.
| SKU | 8447 |
|---|---|
| EAN | 5903689984478 |
| Rodzina | Nomi |
| Zasilanie | ~220-230V |
| Źródła światła | 22x moduł led |
| Moc | 15,8W |
| Barwa Światła | 4000K |
| Lumeny | 2017 lm |
| Transformator | Na wyposażeniu |
| Klasa szczelności | IP 20 |
| Materiał | Stal lakierowana |
| Kolor | Biały |
| Gwarancja | 5 lat |
| Nazwa | Data | Rozmiar |
| im_nomi.pdf instrukcja montażu | 2024-10-24 13:52 | 1386.84 KB |
| modele_3d_nomi_1149,_7173,_8446,_8447.zip modele 3d | 2024-06-07 09:26 | 72.03 KB |




















