TOTTORI IL - IP 44 - kwadratowa - 10x10 cm - czarna - 3000K - SKU 8059
( cena z VAT - 478 zł )
Cena:388.62zł
Kolekcja Tottori IL to małe plafony na zintegrowane źródło światła przykryte plexą. Lampy są okrągłe o śr. 10 cm lub kwadratowe 10x10 cm. Występują w wersji natynkowej i podtynkowej. Występują z podwyższonym IP, które umożliwia zastosowanie lampy w łazience. Wykończenie to czarna/ biała struktura.
Światło rozproszone.
| SKU | 8059 |
|---|---|
| EAN | 5903689980593 |
| Rodzina | Tottori IL |
| Zasilanie | ~220-230V |
| Źródła światła | 1x moduł led |
| Moc | 10W LED |
| Barwa Światła | 3000K |
| Lumeny | 1150 lm |
| Transformator | Nie wymaga |
| Klasa szczelności | IP 44 |
| Materiał | Stal lakierowana |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 5 lat |
| Nazwa | Data | Rozmiar |
| im_tottori_il_-_in.pdf instrukcja montażu | 2024-10-24 13:57 | 1372.94 KB |
| modele_3d_tottori_il_7727,_8059,_8581,_8582.zip modele 3d | 2024-06-07 09:26 | 49.57 KB |



























