IKA - plafon śr. 38 cm - biały - 4000K - SKU 1065
( cena z VAT - 222 zł )
Cena:180.49zł
Kolekcja Ika to plafony na zintegrowane źródło światła w 4 średnicach: 25 cm, 32 cm, 38 cm, 48 cm. 3000K lub 4000K. Lampy białe z wymiennym czarnym ringiem. IP 54. Światło rozproszone.
| SKU | 1065 |
|---|---|
| EAN | 5903689910651 |
| Rodzina | Ika |
| Zasilanie | ~220-230V |
| Źródła światła | 1x moduł led |
| Moc | 32W |
| Barwa Światła | 4000K |
| Lumeny | 2250 lm |
| Transformator | Na wyposażeniu |
| Klasa szczelności | IP 54 |
| Materiał | PCV |
| Kolor | Biały |
| Gwarancja | 2 lata |
| Nazwa | Data | Rozmiar |
| modele_3d_ika_1064-_1065.zip modele 3d | 2024-06-07 09:25 | 924.60 KB |
| im_ika_1060_1062_1064_1066-1.pdf instrukcja montażu | 2024-06-07 09:21 | 1412.23 KB |















