HIKA - plafon 61x61 cm - czarny - 3000K - SKU 1056
( cena z VAT - 456 zł )
Cena:370.73zł
Kolekcja Hika to plafony na zintegrowane źródło światła w 2 rozmiarach: 41x41 cm, 61x61 cm. 3000K lub 4000K. Wykończenie to czarna/ biała struktura. Światło rozproszone.
| SKU | 1056 |
|---|---|
| EAN | 5903689910569 |
| Rodzina | Hika |
| Zasilanie | ~220-230V |
| Źródła światła | 1x moduł led |
| Moc | 60W |
| Barwa Światła | 3000K |
| Lumeny | 5400 lm |
| Transformator | Na wyposażeniu |
| Klasa szczelności | IP 20 |
| Materiał | Stal lakierowana |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Nazwa | Data | Rozmiar |
| im_hika_1052_1054_1056_1058-1.pdf instrukcja montażu | 2024-06-07 09:21 | 1425.20 KB |
| modele_3d_hika_1056-1057.zip modele 3d | 2024-06-07 09:25 | 1136.50 KB |
















