SLIM W - vertical wall mounted - 90 CM - black - 4000K - SKU 4022
The Slim collection is minimalist lighting with a narrow profile. Suspended lamp, surface-mounted wall lamps for use next to a mirror or wall lamps shining on the wall with reflected light. The simplest form. The surface finish is black/white structure.
The color temperature is 3000K or 4000K. Scattered light.
| SKU | 4022 |
|---|---|
| EAN | 5903689940221 |
| Family | Slim |
| Power supply | ~220-230V |
| Light sources | 1x led tape |
| Power | 6,4W |
| Colour temperature | 4000K |
| Luminous flux | 837 lm |
| Transformer | Equepped |
| IP | IP 20 |
| Material | Painted steel, aluminium |
| Colour | Black |
| Guarantee | 5 years |
| Name | Date | Size |
| im_4021-4024_i_4027-4030.pdf instrukcja montażu | 2024-06-07 09:21 | 1405.87 KB |
| modele_3d_slim_w_4021,_4022,_4027,_4028.zip 3d models | 2025-05-21 14:10 | 400.14 KB |

















