SLIM W - wall mounted - 90 CM - black - 3000K - SKU 4000
The Slim collection is minimalist lighting with a narrow profile. Suspended lamp, surface-mounted wall lamps for use next to a mirror or wall lamps shining on the wall with reflected light. The simplest form. The surface finish is black/white structure.
The color temperature is 3000K or 4000K. Scattered light.
| SKU | 4000 |
|---|---|
| EAN | 5903689940009 |
| Family | Slim |
| Power supply | ~220-230V |
| Light sources | 1x led tape |
| Power | 9W |
| Colour temperature | 3000K |
| Luminous flux | 1099 lm |
| Transformer | Equipped |
| IP | IP 20 |
| Material | Painted steel, aluminium |
| Colour | Black |
| Guarantee | 5 years |
| Name | Date | Size |
| im_slim_4000-4003.pdf instrukcja montażu | 2024-06-07 09:22 | 1483.53 KB |
| modele_3d_slim_w_4000-4001.zip modele 3d | 2024-06-07 09:26 | 1120.53 KB |














