SLIM C - surface mouned - 120 CM - black - 4000K - SKU 1290
The Slim collection is minimalist lighting with a narrow profile. Suspended lamp, surface-mounted wall lamps for use next to a mirror or wall lamps shining on the wall with reflected light. The simplest form. The surface finish is black/white structure.
The color temperature is 3000K or 4000K. Scattered light.
| SKU | 1290 |
|---|---|
| EAN | 5903689912907 |
| Family | Slim |
| Power supply | ~220-230V |
| Light sources | 1x led tape |
| Power | 12W |
| Colour temperature | 4000K |
| Luminous flux | 1570 lm |
| Transformer | Equepped |
| IP | IP 20 |
| Material | Painted steel |
| Colour | Black |
| Guarantee | 5 years |
| Name | Date | Size |
| im_slim_1289-_1292-1.pdf instrukcja montażu | 2024-06-07 09:22 | 1472.32 KB |
| modele_3d_slim_c_1289-_1290.zip modele 3d | 2024-06-07 09:26 | 1649.58 KB |













