AGARO K - 87 cm - black - 1 phase - 3000K - SKU 4310
The Agaro collection includes rings - light circles that shine inwards. The collection consists of a suspended version, wall lamps and a table lamp. The wheels come in 2 sizes: 57 cm and 87 cm. Optionally, you can purchase a dimmable remote control. The light source is an LED strip. The lamps are made in black and gold, with a color temperature of 3000K and 4000K.
Scattered light.
| SKU | 4310 |
|---|---|
| EAN | 5903689943109 |
| Family | Agaro |
| Power supply | ~220-230V |
| Light sources | 1x led tape |
| Power | 27W |
| Colour temperature | 3000K |
| Luminous flux | 3296 lm |
| Transformer | Equepped |
| IP | IP 20 |
| Material | Painted aluminium, steel |
| Colour | Black |
| Guarantee | 5 years |
Download catalog
| Name | Date | Size |
| im_agaro_4300_4302_4304_4305.pdf instrukcja montażu | 2024-06-07 09:21 | 1490.24 KB |





























