A - GLARE 10 for track 1F - black - 3000K - SKU 6326
The A-Glare collection is anti-glare spot lighting. A wide selection of sizes in surface-mounted, recessed, and single-phase track versions. The surface finish is black/white structure. The color temperature is 3000K or 4000K.
Spot light.
| SKU | 6326 |
|---|---|
| EAN | 5903689963268 |
| Family | A-Glare |
| Power supply | ~220-230V |
| Light sources | 10x modul led |
| Power | 10x 2W |
| Colour temperature | 3000K |
| Luminous flux | 1600 lm |
| Transformer | Equepped |
| IP | IP 20 |
| Material | Painted steel |
| Colour | Black |
| Guarantee | 3 years |
















