HANAWA - pendant - 90 CM - black - 4000K - SKU 8652
The Hanawa collection includes linear lamps in recessed and suspended versions. They are made of a very narrow aluminum profile. Surface finish in black.
The color temperature of the light is 3000K and 4000K. Scattered light.
| SKU | 8652 |
|---|---|
| EAN | 5903689986526 |
| Family | Hanawa |
| Power supply | ~220-230V |
| Light sources | 1x led tape |
| Power | 9W |
| Colour temperature | 4000K |
| Luminous flux | 1177 lm |
| Transformer | Equepped |
| IP | IP 20 |
| Material | Painted aluminium |
| Colour | Black |
| Guarantee | 5 years |
| Name | Date | Size |
| modele_3d_hanawa_1951,_1952.zip modele 3d | 2024-06-07 09:25 | 545.50 KB |

















